Обрати сторінку

Про нас

Якщо перевізник Україна Бельгія, то це точно Світ сучасних перевезень! Компанія СВІТ СУЧАСНИХ ПЕРЕВЕЗЕНЬ на ринку послуг перевезення пасажирів до країн Євросоюзу уже 10 років. Ми здійснюємо пасажирські перевезення, доставку посилок, передач, та вантажу у Польщу, Чехію, Німеччину, Нідерланди та Бельгію.

Основна мета нашої роботи — надання якісних послуг пасажирських перевезень на європейському рівні. В пріоритеті у нас — комфорт для кожного клієнта! Тому для перевезень на всіх маршрутах Україна Бельгія задіяно тільки нові, комфортабельні та просторі автомобілі Mercedes-Benz Sprinter, які розраховані на довготривалі переїзди та обладнані всім необхідним для комфортної поїздки, а саме: кондиціонерами, додатковими обігрівачами салону, зручними, сидіннями, розетками, телевізорами, USB-зарядками, розетками 220V, Wi-Fi, холодильниками.

Завдяки професійним та злагодженим діям співробітників нашого колективу Вам дійсно буде забезпечено суперкомфорт під час поїздки та збережено Ваші нерви при підготовці до неї! Ми перевізник №1 на маршруті Україна Бельгія!

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використання цього сайту, Ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Відмовитися
Политика конфиденциальности