Обрати сторінку

Міжнародні пасажирські перевезення в Німеччину

від | Лис 30, 2021 | Без рубрики | 1 коментар

Україна Німеччина

Вимоги до тих, хто в’їжджає в Німеччину

Міжнародні поїздки з України до Німеччини дозволені для вакцинованих мандрівників. Є винятки для невакцинованих громадян Європейської економічної зони та тих, хто мандрує з «важливих причин». Необхідно дотримуватись вимог, щоб поїздка до Європи пройшла без нервів, а проїзд кордону був дозволений.

Пасажирські перевезення Україна Німеччина Нідерланди Бельгія

В’їзд у Німеччину

В’їзд для невакцинованих мандрівників.

Винятки закриття кордону є з важливих причин, включаючи поїздки для навчання та висококваліфікованих робітників. Подорож з метою туризму не дозволяється, якщо не зроблено повну вакцинацію. Мандрівникам, котрі відвідали «зону ризику» протягом попередніх 10 днів, поїздка не буде дозволена. Існують винятки для громадян і резидентів, які повинні надати доказ негативного результату тесту PCR, LAMP або TMA, проведеного протягом 72 годин після від’їзду, або негативного результату тесту на антигени, отриманого протягом 24 годин після відправлення, та самоізоляція на 14 днів по прибуття. Якщо «зона підвищеного ризику» була відвідана протягом попередніх 10 днів, мандрівники повинні пройти самоізоляцію у власному будинку чи іншому житлі. Мандрівники, які завантажать на сайт цифрової реєстрації в’їзду (посилання: https://einreiseanmeldung.de/#/) документи, що підтверджують проходження тестування перед від’їздом, вакцинацію або попереднє одужання до прибуття, будуть звільнені від самоізоляції. Мандрівники можуть скоротити період самоізоляції, завантаживши докази вакцинації або попереднього одужання після прибуття. В якості альтернативи цей період може бути скорочений, якщо тест на COVID-19 буде здано не раніше ніж через 5 днів після прибуття, і буде завантажено негативний результат тесту. Області ризику оновлюються щотижня на інтернет сайті «Інституту Роберта Коха» (перегляд за посиланням: https://www.rki.de/DE/Content/InfAZ/N/Neuartiges_Coronavirus/Risikogebiete_neu.html) Повний список винятків можна знайти на сайті Федерального міністерства внутрішніх справ (посилання: https://www.bmi.bund.de/).

Для вакцинованих мандрівників.

Мандрівникам, які пред’являть чинний міжнародний сертифікат про повну вакцинацію проти COVID-19 з використанням схваленої вакцини, дозволяється в’їзд до Німеччини без поважної причини і вони звільняються від вимог обов’язкового тестування. Остання доза повинна бути введена не менше ніж за 14 днів до від’їзду. Винятки скасовуються тим, хто відвідав «зони ризику» протягом 10 днів до прибуття.

Документи, необхідні для виїзду з України до Німеччини в умовах пандемії

Європейський цифровий сертифікат COVID

Мандрівники можуть надати свій цифровий сертифікат ЄС у паперовому чи цифровому форматі як доказ вакцинації, негативного результату тесту чи попереднього одужання. Медичні документи, надані таким чином, не вимагають додаткової перевірки після прибуття. Повну інформацію про цифровий сертифікат ЄС, у тому числі про те, як жителі ЄС можуть отримати доступ до свого сертифіката, можна знайти сайті Європейської комісії (посилання: https://ec.europa.eu/info/live-work-travel-eu_en)

Результат тесту або медичний сертифікат

Після прибуття необхідно надати підтвердження негативного результату тесту ПЛР, LAMP або TMA, отриманого протягом 72 годин після відправлення, або результату тесту антиген, отриманого протягом 48 годин після відправлення. В якості альтернативи ті, хто нещодавно одужав від COVID-19, звільняються від вимог до тестування та можуть надати доказ позитивного результату тесту на антиген або ПЛР, взятого не менше ніж за 28 днів до від’їзду та не більше ніж за 180 днів після прибуття. Медична документація має бути німецькою, англійською, французькою, італійською чи іспанською мовами. Більш детальну інформацію про прийняті тести можна знайти на сайті «Інституту Роберта Коха» (https://www.rki.de/DE/Content/InfAZ/N/Neuartiges_Coronavirus/Tests.html).

Додаткові документи

Реєстраційна форма онлайн має бути заповнена до від’їзду, а підтвердження, отримане після реєстрації, має бути надана у роздрукованій або електронній (PDF) формі після прибуття.

  • сайт цифрової реєстрації в’їзду (посилання: https://einreiseanmeldung.de/#/)

Урядові заходи

Хоча обмеження поступово знімаються, для доступу до більшості установ та установ або для відвідування заходів знадобиться підтвердження вакцинації, негативного результату тесту або попереднього одужання. Негативний результат тесту не допускається в деяких установах, наприклад, у приміщеннях, у театрах та перукарнях. Обмеження можуть відрізнятися залежно від федеральної землі, додаткову інформацію можна знайти на сайті https://www.germany.travel/en/information-on-coronavirus.h

Носіння масок

Маски FFP2 необхідно носити у магазинах та у громадському транспорті.

Громадський транспорт

Громадський транспорт працює у звичайному режимі по всій країні, хоча федеральні землі можуть запроваджувати свої обмеження.

Ресторани

Ресторани відкриті, а обіди в приміщенні доступні тільки для вакцинованих клієнтів.

Бари

Бари відкриті, а обіди в приміщенні доступні тільки для вакцинованих і нещодавно одужали клієнтів.

Нічні клуби

Нічні клуби відкриті для вакцинованих клієнтів.

Магазини

Магазини та служби відкриті з адаптованими заходами безпеки, такими як використання дезінфікуючих засобів для рук та соціальне дистанціювання.

кнопка переходу

Зворотні пасажирські перевезення  Німеччина – Україна

  • Для вакцинованих мандрівників

Мандрівники, які пред’явили діючий міжнародний сертифікат на повну або часткову вакцинацію проти COVID-19 з використанням затвердженої вакцини, звільняються від вимог до тестування перед від’їздом, ізоляцією та вимогами мобільного додатку «Вдома». Повний список схвалених вакцин можна знайти на https://traveltoukraine.org/what-you-should-know/coronavirus-information/ а більше інформації щодо в’їзду в Україну тут: https://visitukraine.today/ua.

  • Для невакцинованих мандрівників

Після прибуття необхідно надати підтвердження негативного результату ПЛР або тесту на антиген, зробленого протягом попередніх 72 годин. Прийняті тести на антигени – це RAT та Ag. Це не стосується громадян та постійних мешканців. Прибутим без дійсного результату тесту необхідно буде пройти 10-денну самоізоляцію та встановити мобільний додаток «Вдома». Цей період може бути скорочений, якщо протягом 72 годин після прибуття буде проведено ПЛР або тест на антиген та буде підтверджено негативний результат тесту. Як альтернативу ті, хто нещодавно одужав від COVID-19, можуть надати сертифікат COVID, що підтверджує повне одужання. Мандрівники звільняються від попереднього тестування, ізоляції та вимог до мобільного додатку «Вдома». Додаткову інформацію про тестування та умовну самоізоляцію можна знайти на https://visitukraine.today/.

Персонал компанії Світ сучасних перевезень завжди готові допомогти

Впевнені, що вказана стаття стане в нагоді всім хто планує поїздку до Німеччини.

Компанія Світ сучасних перевезень бажає Вам всім залишатися здоровими. При виборі нас як перевізника, ми надамо консультації для  вирішення більшості питань, пов’язаних з перетином кордонів та в’їзду в країни Європи.

візитка світ сучасних перевезень

Оновлення станом на січень 2022

З 9 січня туристи з України можуть пред’явити негативний тест на коронавірус або ж сертифікат про повний курс вакцинації чи довідку про нещодавнє одужання.

Всі мандрівники віком від 6 років повинні надати один з документів:

– Covid-сертифікат про вакцинацію. Для вакцинованих громадян дійсними будуть вважатися лише щеплення визнаними вакцинами: BioNTech/Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Covishield, Nuvaxovid (Novavax) та Johnson & Johnson. З моменту введення останньої дози вакцини має пройти щонайменше 14 днів (день вакцинації вважається нульовим); або

– Негативний результат ПЛР-тесту, взятого не раніше ніж за 48 годин до вильоту, або експрес-тесту на антиген, взятого не раніше, ніж за 48 годин до прибуття; або

– Доказ попередньої інфекції коронавірусом SARS-CoV-2 у вигляді COVID-сертифіката – у додатку Дія. Доказ одужання приймається, якщо тестування проводилося не менш як за 28 днів і не більше ніж за шість місяців до перетину кордону.

Загальні правила в’їзду до Німеччини

Для безвізового в’їзду до Німеччини необхідно мати:

– біометричний закордонний паспорт, строк дії якого закінчується не раніше трьох місяців до виїзду з країни;

– гроші з розрахунку 45-50 євро в день на особу;

– страховий поліс, який покриває лікування ковіду та витрати на обсервацію, та діє в усіх країнах ЄС.

кнопка переходу

пасажирські перевезення
WhatsApp чат з перевізником
marka_korabl
Світ сучасних перевезень

Світ сучасних перевезень

Компанія-перевізник, адміністратор сайту

1 Коментар
  1. Віра

    Все дуже обширно описано. Навіть з посиланнями) Дякую за статтю!

    Відповісти
Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Повторний перетин польського кордону: 4 особливості та зміни у законодавстві Польщі після 30 червня

Здійснюючи пасажирські перевезення з України до Польщі, Чехії, Німеччини, Бельгії та Нідерландів, ми здійснюємо перетин польського кордону, тому мова піде про правила перетину польського кордону та в’їзду з України до Польщі

Пасажирські перевезення Україна Бельгія. Проходження україно-польського кордону 2022

Пасажирські перевезення Україна Бельгія. Проходження україно-польського кордону

Україна Нідерланди? А Ви знаєте яка Голландія 2022?

Компанією Світ сучасних перевезень регулярно здійснюються пасажирські перевезення і за маршрутом Україна Нідерланди. Плануючи їхати у Нідерланди, обов’язково треба знати про встановлені там порядки

10 років за маршрутом Україна Бельгія. А яка вона Бельгія очима перевізника?

10 років за маршрутом Україна Бельгія. А яка вона Бельгія очима перевізника?

Поїздки за маршрутами Бельгія Україна , Німеччина Україна , Нідерланди Україна

Як проходить в’їзд в Україну осіб, що повертаються з Європи, в умовах карантину.

Пасажирські перевезення у Європу 24/7

Що не можна перевозити через кордон

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використання цього сайту, Ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Відмовитися
Политика конфиденциальности