Обрати сторінку

Пасажирські перевезення у Європу 24/7

від | Лис 29, 2021 | Без рубрики | 2 коментарі

Пасажирські перевезення у Європу | Що і скільки можна брати із собою в поїздку до Європи | Світ сучасних перевезень – поїздки Україна Бельгія

Сьогодні ми розповімо, що можна провозити через кордон Польщі.

Зміст статті:

 1. Заборонені для перевезення через кордон речі та продукти
 2. Що і скільки можна провозити через кордон Україна Польща

Здійснюючи пасажирські перевезення до Бельгії, нам неодноразово доводилося перетинати польський кордон, тому ми з митними правилами добре знайомі. Подорожуючи маршрутом Україна Бельгія, нам доводиться  проходити кордон Польщі, оскільки наш маршрут пролягає саме через цю державу. На своєму досвіді ми переконалися, що польські прикордонники завжди уважні та вимогливі до українців.

пасажирські перевезення

Прикордонники Польщі

Окрім перевірки документів та сканування пальців, весь багаж можуть пропустити через стрічку, на випадок контрабанди та заборонених до перевезення продуктів. Як уже відомо, навіть, маючи Шенгенську візу до Польщі, останнє слово залишається за прикордонною службою. Тому, щоб у прикордонників не виникало зайвих питань, ми готуємо всі необхідні документи чи консультуємо з приводу них пасажирів ще до поїздки.

Пасажирські перевезення у Європу з Компанією Світ сучасних перевезень. Замовлення по телефону +380982275197

Пасажирські перевезення Україна Німеччина Нідерланди Бельгія

І все ж таки, Ви рішилися на поїздку до Європейсього союзу, наприклад поїхатиу Бельгію з України. Потрібно чітко розуміти чого категорично не потрібно брати з собою.  

Через Польський кордон заборонено провозити:

 • зброю;
 • хімічні та токсичні речовини;
 • психотропні та наркотичні препарати;
 • неліцензоване (піратське) програмне забезпечення, порнографічні матеріали;
 • цінності та пам’ятки старовини (без дозволу на вивіз);
 • рослини та тварини, які перебувають під загрозою зникнення;

Заборонені продукти

 • молоко та молочні продукти (сир, олія тощо);
 • м’ясо, м’ясні вироби, сало;
 • консервні вироби;
 • овочі, насіння, рослини, фрукти (крім ананасів, кокосів, бананів, фініків та дуріану), які ввозять до Польщі, повинні мати фітосанітарний сертифікат. Його має видати офіційна служба захисту рослин у країні походження. Обмеження стосуються і осіб, які везуть таку рослинну продукцію до країн ЄС для потреб. Тому не вдасться перетнути кордон, якщо митники виявлять у багажі, наприклад, саджанці дерев або кімнатні квіти без відповідного документа.

Тепер ми розкажемо Вам що і скільки можна перевозити через кордон Україна Польща.

Продукти харчування:

 • Мед – 2 кг;
 • Червона ікра не більше 125 г на особу;
 • Дитяче харчування (сухе молоко для немовлят, харчування для дітей та спеціальне медичне харчування може бути дозволене, якщо воно має оригінальну упаковку з печаткою, запечатано, та його кількість не повинна перевищувати вагу в 10 кг, виробництва Хорватії, Гренландії та Ісландії, та 2 кг -Виробництво інших країн;
 • Морепродукти та риба (тільки якщо вона випатрана і не перевищувати Вагу 20 кг);
 • Їжа в дорогу.

Митні правила Польщі при перевезенні алкогольних та тютюнових виробів відрізняються залежно від виду транспорту (наземний (авто, залізничне), повітряний та морський (авіа, судно)). Нашою компанією пасажирські перевезення здійснюються виключно наземним видом транспорту, тому про нього і буде йти мова.

Автобусами, авто та іншим наземним транспортом  людям віком 17 років та старше дозволено провозити на територію Польщі:

 • Міцний алкоголь – 1 літр на особу;
 • Алкогольні напої середньої міцності (менше 22 об.) (крім вина та пива) – 2 літри;
 • Вино (за винятком ігристого) – до 4 літрів;
 • Пиво – до 16 літрів;
 • 40 цигарок (2 пачки);
 • Тютюн для куріння – 50 гр.;
 • Сигари – 10 шт.;
 • Рідини для електронних сигарет 10 мілілітрів.

Пасажирські перевезення у Європу з Компанією Світ сучасних перевезень. Замовлення по телефону +380982275197

кнопка переходу

Майте на увазі, що на алкоголь та цигарки прикордонники звертають особливу увагу. При виявленні перевищення норми товару знімається штраф близько 50 євро за одну одиницю з обов’язковою конфіскацією. При найгіршому розкладі прикордонники мають право анулювати візу і депортувати на 5 років з ЄС. Запам’ятайте, що сперечатися та доводити свою правоту не потрібно. Це Вас ні як не врятує, а навпроти погіршить ситуацію.

Також, митні правила передбачають (без декларування) на одну особу (для особистого користування):

 • телефон;
 • ноутбук або планшет;
 • фотоапарат.

Зрозуміло, якщо провозити запечатану техніку, з’являться питання. Тому якщо Ви хочете перевезти більше техніки – декларуйте. Щодо ліцензійного забезпечення. Перевіряють його дуже рідко. Принаймні ми жодного разу не стикалися з таким.

Гроші

На територію Польщі можна ввозити будь-яку валюту у розмірі 10 тис. євро на особу. Суму більше за вказану потрібно обов’язково декларувати. Що краще взяти з собою в подорож кредитні картки або готівку вирішувати Вам. На польській митниці можуть запитати про наявність коштів на час поїздки, тому при собі потрібно мати необхідну кількість коштів на кожен день поїздки. Із власного досвіду можемо сказати, що наявність коштів у нас жодного разу не перевіряли на кордоні. При поданні документів на візу робиться виписка з банку про кількість коштів на карті та перебіг грошей за три місяці.

Ліки

Дозволяється провозити через польський кордон медичні препарати для особистого користування, але не більше ніж п’ять упаковок кожного найменування. До того ж, звичайні ліки від головного, зубного болю, застуди, розладу ШКТ тощо. можна без проблем брати. Якщо у Вас є підтвердження, що ліки, що перевозять, призначені лікарем, то Ви маєте повне право з ними виїжджати з обов’язковим письмовим декларуванням на митниці та наданням медичних документів про призначення. У кожній країні є свій список заборонених ліків. Подивитись їх можна на сайті Митної служби.

Тварини

Тварини повинні бути ідентифіковані (чіповані), щеплені від сказу та мати гігієнічний сертифікат. Правила перевезення тварин за кордон мають низку особливостей, наприклад, залежно від виду перевезення. Максимальна кількість собак, кішок або тхорів, які можуть супроводжувати власника або уповноважену особу під час одного некомерційного пересування, не повинна перевищувати п’яти.

На кордоні також потрібно буде заповнити декларацію про тимчасове вивезення тварин та повернення їх назад. Цей документ пред’являється при поверненні тварин із території ЄС. Перевезення тварин через кордон можливе у певних пунктах пропуску.

Рослини

Починаючи з 14 грудня 2019 року, ЄС обмежив ввезення овочів, фруктів та рослин із третіх країн. Тепер без документів можна ввозити тільки кокоси, ананаси, фініки, банани та дуріан.

Інші товари:

 • Предметів особистого користування некомерційного характеру на суму до 430 євро під час подорожі літаком або морем;
 • Предметів особистого користування некомерційного характеру на суму до 300 євро під час подорожі суходолом;
 • Предметів особистого користування некомерційного характеру у сумі до 150 євро для пасажирів віком до 15 років.

Пасажирські перевезення у Європу з Компанією Світ сучасних перевезень. Замовлення по телефону +380982275197

кнопка переходу

Некомерційні товари не мають конкретного переліку і складаються виключно з товарів для особистого чи сімейного користування пасажирів або товарів, призначених як подарунки. Характер і кількість товарів не повинні бути такими, що б вказувало, що вони імпортуються в комерційних цілях (в розумних межах).

Пасажирські перевезення Україна Німеччина Нідерланди Бельгія

Візитка світ сучасних перевезень

Ми частково висвітлили, що можна провозити через кордон Польщі, а також Митні правила Польщі. Надіємося, що стаття стане корисною при перетині польського кордону. Маєте доповнення – пишіть в коментарях, а компанія Світ сучасних перевезень завжди до Ваших послуг.

Пасажирські перевезення Україна Німеччина Нідерланди Бельгія

пасажирські перевезення
WhatsApp чат з перевізником
marka_korabl
Світ сучасних перевезень

Світ сучасних перевезень

Компанія-перевізник, адміністратор сайту

2 коментарі
 1. Лариса

  Чудова стаття! Все зрозуміло описано, і головне без реклами в кожному абзаці.

  Відповісти
 2. Христина

  Все правильно описано, але багато чого залежить від настрою прикордонників, а також і самого перевізника. З компанією Світ сучасних перевезень в мене ніколи не було проблем на кордоні!

  Відповісти
Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Повторний перетин польського кордону: 4 особливості та зміни у законодавстві Польщі після 30 червня

Здійснюючи пасажирські перевезення з України до Польщі, Чехії, Німеччини, Бельгії та Нідерландів, ми здійснюємо перетин польського кордону, тому мова піде про правила перетину польського кордону та в’їзду з України до Польщі

Пасажирські перевезення Україна Бельгія. Проходження україно-польського кордону 2022

Пасажирські перевезення Україна Бельгія. Проходження україно-польського кордону

Україна Нідерланди? А Ви знаєте яка Голландія 2022?

Компанією Світ сучасних перевезень регулярно здійснюються пасажирські перевезення і за маршрутом Україна Нідерланди. Плануючи їхати у Нідерланди, обов’язково треба знати про встановлені там порядки

10 років за маршрутом Україна Бельгія. А яка вона Бельгія очима перевізника?

10 років за маршрутом Україна Бельгія. А яка вона Бельгія очима перевізника?

Поїздки за маршрутами Бельгія Україна , Німеччина Україна , Нідерланди Україна

Як проходить в’їзд в Україну осіб, що повертаються з Європи, в умовах карантину.

Міжнародні пасажирські перевезення в Німеччину

Поїздки Україна Німеччина в умовах пандемії

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використання цього сайту, Ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Відмовитися
Политика конфиденциальности