Обрати сторінку

Поїздки за маршрутами Бельгія Україна , Німеччина Україна , Нідерланди Україна

від | Гру 13, 2021 | Без рубрики | 0 коментарів

Як проходить в’їзд в Україну осіб, що повертаються з Європи, в умовах карантину.

Щомісяця, а точніше й щотижня, в різних країнах Європи у зв’язку із спалахами COVID-19, змінюються правила в’їзду на їх територію. Відповідно такі зміни прямо впливають на міжнародні пасажирські перевезення. Ми інформували про особливості в’їзду до деяких країн Євросоюзу, чи транзитного проїзду через них, тому напередодні новорічних свят додому повертатиметься чимало українців, і, на нашу думку, Вам буде корисно знати про порядок перетину та особливості в’їзду на територію України в умовах карантину. І так, якщо Ви все ж таки вирішили їхати з Бельгії , Нідерландів чи Німеччини в Україну перш за все не забудьте забронювати поїздку у компанії Світ сучасних перевезень на сайті за адресою https://www.svitperevezen.com/, і ми допоможемо Вам з усіма підготовчими до виїзду питаннями. І все ж таки, облишимо нашу саморекламу та перейдемо до основної теми статті.

бельгія україна

Українці та іноземці можуть безперешкодно в’їжджати на територію України за умови наявності документу про проходження повного курсу вакцинації (вакциною, яка включена ВООЗ до переліку дозволених) чи довідки 063-0 про першу вакцинацію. В іншому разі особам, що в‘їжджають до України, потрібно буде встановити мобільний застосунок «Вдома» та піти на самоізоляцію.

Самоізоляція не потрібна для іноземців, які перебуватимуть в країні транзитом не більше 48 годин. Окрім того, уникнути самоізоляції можна у випадку отримання негативного результату ПЛР або експрес тесту протягом 72 годин з моменту в’їзду до країни.

Невакциновані особи, які перебували на території Росії чи Індії більше 7 днів, повинні обов’язково піти на самоізоляцію без можливості її дострокового завершення.

Тест не вимагається для дітей до 12 років.

Самоізоляція не передбачається для дітей до 18 років.

Всім без винятку іноземним громадянам незалежно від країни прибуття для в’їзду в Україну потрібно мати поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, виданий страховою компанією, зареєстрованою в Україні, що покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, і діє на весь термін перебування в Україні.

Щоб перетнути кордон України , потрібно враховувати актуальні правила, які регулюються Постановою Кабінету Міністрів України №1236. Останні зміни там були 6 грудня 2021, тому радимо перед тим як їхати в Україну переглянути вказаний документ на рахунок змін. Посилання на закон тут.

З 3 грудня ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ в’їзд іноземців та осіб без громадянства, які не мають дозволу на постійне або тимчасове проживання в Україні, та які перебували понад 7 днів за останні 14 днів на території ПАР, Республіки Ботсвана, Зімбабве, Намібії, Королівства Лесото, Королівства Есватіні, Мозамбіку, Республіки Малаві.

Винятками є:

  • громадяни України; іноземці та особи без громадянства, які постійно або тимчасово проживають в Україні;
  • подружжя чи діти громадян України;
  • співробітники зарубіжних дипломатичних представництв та консульських установ, представництв міжнародних організацій, акредитованих в Україні та члени їх сімей;
  • інші категорії іноземців та осіб без громадянства за погодженням з МЗС – після в’їзду вони мають пройти обов’язковий 14-денний карантин.

Якщо із Вами слідує іноземець, то потрібно пам’ятати, що всім іноземцям і власникам посвідки на тимчасове проживання незалежно від країни прибуття для в’їзду в Україну потрібно мати поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, виданий страховою компанією, зареєстрованою в Україні, що покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, та чинний на весь термін перебування в Україні.

Всім іноземним громадянам, власникам посвідки на тимчасове проживання, а також особам без громадянства потрібно мати один з зазначених документів:

  • документ, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації вакцинами, що включені ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях; або
  • іноземний COVID-сертифікат, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 1, 2 чи більше дозами вакцини, що включені ВООЗ до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях, або негативний результат тестування методом ПЛР, або одужання від COVID-19; або
  • негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2, що зроблений не більш як за 72 години до в’їзду.

 Тести для приїзду в Україну не потрібні вакцинованим особам і дітям до 12 років.

 Іноземні туристи від 18 років, які не пройшли вакцинацію від коронавіруса та перетинають державний кордон на в’їзд, зобов’язані мати негативний результат тесту та встановлювати мобільний додаток для контролю самоізоляції Вдома незалежно від терміну перебування на території України.

 Самоізоляція не застосовується, якщо протягом 72 годин з моменту в’їзду пройти ПЛР-тестування або зробити експрес-тест на антиген і отримати негативний результат.

кнопка переходу

Нагадаємо, що при потребі їхати з Бельгії , Нідерландів чи Німеччини в Україну або навпаки, Ви в будь-який час можете звернутися за консультацією до менеджерів компанії Світ сучасних перевезень. Ви обов’язково отримаєте кваліфіковану консультацію та допомогу, а ми організуємо міжнародний переїзд на найвищому рівні!

візитка світ сучасних перевезень

Не забудьте прокоментувати цю статтю, нам важлива Ваша думка!

пасажирські перевезення
WhatsApp чат з перевізником
marka_korabl
Світ сучасних перевезень

Світ сучасних перевезень

Компанія-перевізник, адміністратор сайту

0 коментарів
Опублікувати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Повторний перетин польського кордону: 4 особливості та зміни у законодавстві Польщі після 30 червня

Здійснюючи пасажирські перевезення з України до Польщі, Чехії, Німеччини, Бельгії та Нідерландів, ми здійснюємо перетин польського кордону, тому мова піде про правила перетину польського кордону та в’їзду з України до Польщі

Пасажирські перевезення Україна Бельгія. Проходження україно-польського кордону 2022

Пасажирські перевезення Україна Бельгія. Проходження україно-польського кордону

Україна Нідерланди? А Ви знаєте яка Голландія 2022?

Компанією Світ сучасних перевезень регулярно здійснюються пасажирські перевезення і за маршрутом Україна Нідерланди. Плануючи їхати у Нідерланди, обов’язково треба знати про встановлені там порядки

10 років за маршрутом Україна Бельгія. А яка вона Бельгія очима перевізника?

10 років за маршрутом Україна Бельгія. А яка вона Бельгія очима перевізника?

Міжнародні пасажирські перевезення в Німеччину

Поїздки Україна Німеччина в умовах пандемії

Пасажирські перевезення у Європу 24/7

Що не можна перевозити через кордон

Ми використовуємо файли cookie для найкращого представлення нашого сайту. Продовжуючи використання цього сайту, Ви погоджуєтеся з використанням cookie-файлів.
Прийняти
Відмовитися
Политика конфиденциальности